تبلیغات
اسپورت 400 - روشندلان ایرانی در «تونس» خوش درخشیدند روزا موزیک

روشندلان ایرانی در «تونس» خوش درخشیدند روزا موزیک

جمعه 3 دی 1395 02:28 ق.ظ

 

روشندلان ایرانی در «تونس» خوش درخشیدند روزا موزیک - دانلود موزیک

 • روشندلان ایرانی در «تونس» خوش درخشیدند روزا موزیک - دانلود موزیک

  گروه موسیقی روشندلان «آوای جم» به نمایندگی از «ایران» در دومین جشنواره ی بین‌المللی موسیقی «روشندلان» در کشور «تونس» به شایستگی درخشید.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، حضور گروه موسیقی روشندلان «آوای جم» از کشورمان، در دومین سال برگزاری جشنواره ی بین المللی «روشندلان»، با استقبال گرم مخاطبان مواجه شده و حال و هوای این فستیوال را حال و هوایی خاص بخشید.

  «آوای جم» که به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تونس و با همکاری اداره‌ ی کل همکاری های فرهنگی و هنری «سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی» و حمایت «انجمن معلولان تهران» در این رویداد هنری و بین المللی شرکت کرده بود، نخستین اجرای خود را در در «سالن موندیال» تونس بروی صحنه برد.

  هنرمندان روشندل ایرانی با استفاده از آلات موسیقی و قطعات شعری عرفانی، هنر و تمدن ایرانی را ارائه کرده و به عنوان بهترین گروه هنری در جشنواره، از آنها تقدیر به عمل آمد. دومین اجرای این گروه در استان «بن عروس» در مرکز فرهنگی «ابوالقاسم الشابی» بود که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

  شایان ذکر است که براساس اعلام سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، اجراهای این گروه موسیقی، در رسانه‌های تونس از جمله شبکه‌های تلویزیونی «الوطنیه» و «الزیتونه» انعکاس یافته است.

  جدیدترین اخبار دنیای موسیقی
  منبع

  مطلب روشندلان ایرانی در «تونس» خوش درخشیدند روزا موزیک در سایت بزرگ دانلود موزیک | روزا موزیک

برچسب ها: روشندلان ، ایرانی ، در ، «تونس» ، خوش ، درخشیدند ، روزا ،