تبلیغات
اسپورت 400 - بهترین بازیکن استقلال نیمکت‌نشین می‌شود؟

بهترین بازیکن استقلال نیمکت‌نشین می‌شود؟

جمعه 1 بهمن 1395 05:42 ب.ظ

 

بهترین بازیکن استقلال نیمکت‌نشین می‌شود؟

 • بهترین بازیکن استقلال نیمکت‌نشین می‌شود؟

  کاوه رضایی از ابتدای فصل تا به امروز پس از درخشش ها و البته غیبتهای خود ترجیح داده تا کمتر در رسانه ها حضور داشته باشد اما به نظر می رسد پس از این صحبتهای فریبا، مهاجم اپ نیوز استقلال سکوت خود را بشکند.

  صحبتهای مدیرفنی استقلال علیه بهترین بازیکن آبی های تهرانی در نیم فصل اول نشان می دهد رضایی در نیم فصل دوم جایگاه ثابتی در ترکیب آبی ها نخواهد داشت.

  به گزارش “ورزش سه”، بهتاش فریبا در مصاحبه روز پنجشنبه خود گفته که استقلال برای موفقیت در لیگ یک مهاجم چهار چوب شناس(شما بخوانید سجاد شهباززاده) نیاز دارد و البته که یک جای خالی برای شهباززاده، کنار گذاشته است.

  صحبتهای مدیرفنی و البته مغز متفکر این روزهای منصوریان در انتخاب لیست ورود و خروج اما با طعنه به بهترین بازیکن استقلال در لیگ شانزدهم به پایان می رسد. آنجا که فریبا می گوید اگر یکی از مهاجمان این تیم ۵۰ درصد از موقعیت هایش را گل کرده بود، استقلال الان صدر جدول بود!

  حالا دوباره آبی های تهرانی با توجه به بازگشت منصوریان به سیستم ۱-۳-۲-۴ دوباره باید انتخاب کنند؛ سجاد شهباززاده یا کاوه رضایی؟

  کدها و صحبتهای فریبا از یک سو و برخی مسائل خارج از زمین مسابقه نشان می دهد در صورتی که شهباززاه در نیم فصل دوم، پیراهن استقلال را بر تن کند رضایی که در نیم فصل اول بهترین بازیکن تیم بحران زده استقلال بود، باید برای به دست آوردن جایگاه خود در ترکیب اصلی، پس از هفته ها حضور در ترکیب اولیه یک چالش جدید را تجربه کند. رضایی که در هفته های گذشته مشکلات زیادی با مدیران استقلال بر سر بندهای قراردادش داشته و حالا با این صحبتها و انتقادات که به نظر می رسد بخش زیادی از آن به رفتارهای او باز می گردد، دوباره می تواند ساز جدایی سر دهد.

  کادرفنی استقلال که البته علی قربانی را ابتدای فصل به عنوان یک مهاجم تمام کننده با استفاده از یک سهمیه لیگ برتری استقلالی کرده اند، بر این باورند که با بازگشت شهباززاده، آبی ها به صدر جدول خواهد رسید و ناکامی های استقلال با نیمکت نشینی رضایی که با ۶ گل و ۴ پاس گل، عملکردی قابل دفاع در یک تیم میانه جدولی دارد، به پایان می رسد.

  کاوه رضایی از ابتدای فصل تا به امروز پس از درخشش ها و البته غیبتهای  خود ترجیح داده تا کمتر در رسانه ها حضور داشته باشد اما به نظر می رسد پس از این صحبتهای فریبا، مهاجم اپ نیوز استقلال سکوت خود را بشکند.

  منبع

  مطلب بهترین بازیکن استقلال نیمکت‌نشین می‌شود؟ در سایت بزرگ اپلیکیشن نیوز

برچسب ها: بهترین ، بازیکن ، استقلال ، نیمکت‌نشین ، می‌شود؟ ،