تبلیغات
اسپورت 400 -  تاریخ کشور موسیقی

 تاریخ کشور موسیقی

پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 12:01 ب.ظ

 

 تاریخ کشور موسیقی

 •  تاریخ کشور موسیقی

  با ظهور ستاره محبوب مانند کری آندروود و تیلور سویفت، بسیاری از مردم فکر می کنم که موسیقی کشور یک سبک جدید است. حقیقت این است که این کشور دارای یک سنت طولانی مدت در موسیقی آمریکا، به رفتن تمام راه برگشت به ۱۹۳۰ & # 39؛ s است. تاریخ این موسیقی مهم است که درک اگر کسی کنجکاو در مورد چگونه آن را تبدیل به یک سبک فوق العاده محبوب امروز است.

  هنگامی که موسیقی کشور برای اولین بار به صحنه موسیقی محبوب در سال ۱۹۳۰ & # 39 ضربه؛ S، آن را در فرم شناخته شده به عنوان موسیقی سبک honky tonk بنوازد بود. ژانر معمولا با استفاده از گیتار فولاد و طبل است تا در میان شنوندگان محبوب است که بود شناسایی شد. اگر چه ارنست تب و هنک ویلیامز بزرگترین ستاره از روز بود، آن آل دکستر که عبارت "سبک honky tonk بنوازد» را ابداع کرد و آن را در یکی از آهنگ های او استفاده می شود.

  به عنوان موسیقی کشور شروع به تکامل در سال ۱۹۴۰ & # 39؛ s و، آن را در یک سبک جدید است که به عنوان بهترین موسیقی غربی توصیف شده بود. ژن Autry و روی راجرز ساخته شده این سبک محبوب با آهنگ های که در مورد فراز و نشیب های زندگی به عنوان یک گاوچران صحبت کردیم. بسیاری از آهنگ های مانند فلوت شامل انفرادی تنها از نوعی از ساز بادی،.

  این روزها، موسیقی کشور پیچ و تاب مدرن به مراتب بیشتر گرفته شده است و است، در بسیاری جهات، غیر قابل تشخیص از دیگر موسیقی محبوب در رادیو شنیدم. ستاره مانند کنی Chesney و گرچن ویلسون بر روی ریشه های موسیقی از کشور برگزار کرده اند، اما خواندن ترانه با معاصر، لبه حزب آغاز شده است. نتیجه این شده است موسیقی کشور به سرعت تبدیل به یکی از ژانرهای محبوب ترین در امریکا امروز بوده است.

  اگر شخصی را دوست دارد موسیقی کشور از امروز، آنها باید با ریشه های تاریخی از موسیقی کشور آشنا شوند. قدمت آن به ۱۹۳۰ & # 39؛ s و، هنرمندان ایجاد شد موسیقی که به همه هنرمندان را تحت تاثیر قرار لذت میبرد امروز. اگرچه صدا تا حد زیادی تکامل یافته است، هنرمندان معاصر مدیون بسیار زیادی به ستاره کشور که قبل از آنها آمد.


برچسب ها:  تاریخ ، کشور ، موسیقی ،