تبلیغات
اسپورت 400 - قالب وردپرس Almia برای سبک وبلاگی

قالب وردپرس Almia برای سبک وبلاگی

چهارشنبه 5 مهر 1396 07:31 ب.ظ

 

قالب وردپرس Almia برای سبک وبلاگی

 • قالب وردپرس Almia برای سبک وبلاگی

  قالب وردپرس Almia برای سبک وبلاگیReviewed by صابر بوستانی on Sep 26Rating: 4.0

  قالب وردپرس Almia برای سبک وبلاگی

  قالب وردپرس Almia برای سبک وبلاگی

  در این مطلب در ادامه قالب های وردپرس رایگان قالب وردپرس Almia برای سبک وبلاگی رو برای دوستان عزیز قرار دادیم. این قالب کاملا مناسب وب سایت های شخصی و وبلاگی است. قالب وردپرس Almia دارای دو ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیرد و بعد از آن نیز می توانید در قسمت فوتر چهار جایگاه برای افزودن ابزارک ها داشته باشید. منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد. اسکرین شات این قالب در ادامه مطلب قرار داده شده…

  • قالب وردپرس Almia دارای ۵ جایگاه برای افزودن ابزارک ها می باشد؛ یک جایگاه در سایدبار سایت و چهار جایگاه درفوتر که می توانید ابزارک های مورد نظرتان را به این جایگاه ها اضافه کنید.
  • قالب وردپرس Almia دارای صفحه ی اصلی ساده جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای دو منو می باشد که یک منو در قسمت هدر و دیگری که برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی می باشد در قسمت هدر و فوتر قابل نمایش می باشد.
  • این قالب دارای قابلیت سایدبار چسبنده می باشد که می توانید از قسمت شخصی سازی قالب آن را فعال کنید.

  جهت بزرگنمایی کلیک نمایید


برچسب ها: قالب ، وردپرس ، Almia ، برای ، سبک ، وبلاگی ،